Příběh polezu
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu ZDARMA
Příběh POLEZU.cz

 

 

Jak to celé vzniklo?

Jmenuji se Lucka a jsem maminkou úžasného syna Tomáška.

Před delší dobou jsem začala řešit jeho vývojový milník - lezení. Tomášek se delší dobu plazil, ale při snaze dostat se na čtyři mu to na hladké podlaze stále klouzalo. Začal se už stavět u nábytku a udělal i pár krůčků. Bála jsem se, že jakmile si už začíná stoupat, že je vše ztraceno a lézt nezačne.

Snažila jsem se ho podpořit různými cviky, načetla jsem mnoho článků, konzultovala s doktory...

Co vše jsme vyzkoušeli?

  • Koberec - na doporučení jsme ho zakoupili, ale úspěch se nedostavil.

Rozhodla jsem se mu pomoci i protiskluzovými pomůckami, které určitě taky znáte a máte je vyzkoušené.

  • Protiskluzové punčocháče - měly vrstvu s gumovými tečkami mimo kolínka, byly moc tenké a Tomáškovi bylo po chvíli chladno.
  • Chrániče na kolena s protiskluzem - se při pohybu svlékaly a gumová část také nefungovala.
  • Protiskluzové polodupačky - s poslední nadějí jsem koupila i polodupačky, které byly velice těsné, musela jsem je navléct na Tomáška silou. Také spodní část chodidla neseděla tak, jak by měla. Ale to nejdůležitější, v co jsem doufala, nefungovalo - protiskluzová technologie byla velice hladká a nekladla podlaze žádný odpor, proto to Tomáškovi stále klouzalo dál. Po chvilce se v nich syn začal i potit.

Byla jsem po 2 měsících denního snažení už bezradná. Začala jsem se smiřovat s tím, že se Tomášek bohužel naučí dříve chodit a lezení přeskočí.

Ostatně, věděli jste, že hodně dětí touto fází také neprojde? Důsledky pro jeho další vývoj ale mohou být velice vážné - jedná se např. o problémy s páteří, držením těla, chůzí, soustředením...

A víte co? Podívejte se sami, proč je lezení pro dítě a jeho správný vývoj tak důležité. 

 

Lucka se ale nevzdává :)

Opět jsem to ale nehodlala vzdát, a tak jsem se sama pustila do výroby kalhot s protiskluzovou vrstvou, které by mému synovi konečně v lezení pomohly.

Netrpělivě jsem Tomáška pozorovala při prvním vyzkoušení kalhot, sám je pečlivě prozkoumal a po chvíli se odvážil vyhoupnout na kolínka.

Asi ho taky překvapilo, že mu to hned neuklouzlo, a tak zkusil pár temp vpřed za hračkou. Pak už jsem se nestačila divit, za pár dní Tomášek lezl po bytě jistě. Viděla jsem na něm, jak si to užívá. Opravdu se tak potvrdilo, že ho brzdila pouze hladká podlaha, jinak by lezl už daleko dříve. 

 

Chcete se podívat na úplně první pokusy o lezení v prototypu kalhot s protiskluzovou vrstvou?

Omluvte prosím domácí kvalitu :)

 

Musím přiznat, že takovou radost jsem dlouho nezažila! A myslím, že to slyšeli i sousedé :). Nemohla jsem si totiž pomoci a Tomáška jsem pořád podporovala, chválila a tleskala mu, jak je šikovný. Moje obava plynoucí z toho, že si už začal stoupat a nebude se mu do lezení chtít, se tedy naštěstí nepotvrdila. Lezl 2 měsíce a až přišel správný čas, začal chodit a teď už skoro běhá :).

 

Zrodil se nápad!

No a ten den byl zlomový! Rozhodla jsem se totiž, že bych moc ráda pomohla i dalším dětem, které se trápí na hladkých podlahách jako Tomášek. A také jejich maminkám, které by se díky tomu přestaly stresovat a mohly jásat stejně, jako jsem jásala já!

Pustila jsem se tak do zdlouhavého vývoje certifikovaných OPRAVDU protiskluzových dětských kalhot značky POLEZU. Po nekončících vyjednávání s dodavateli, pro zajištění té nejlepší kvality, a po nesčetných úpravách a vylepšeních, spatřily kalhoty konečně světlo světa a nyní pomáhají dětem po celé České i Slovenské republice. 

 

Tohle je tedy náš příběh o tom, jak se nám podařilo překonat oříšek s hladkou podlahou. 

A jaký bude ten Váš?

Teď už Vaše děťátko dělí od lezení jen KLIKNUTÍ!

👇

Celoroční edici omrkněte ZDE!

Celoroční edici s kšandami 2v1 najdete TADY!

PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTI

           

 

             

                

CERTIFIKÁTY
                           
Kontakty
Logo
(Po-Pá, 9-17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Background vector created by s.salvador - www.freepik.com